środa, 29 stycznia 2014

Remont

Kilka dni temu zaczęliśmy remont. 
Masakra. I to pomimo tego, że mieszkamy w innym mieszkaniu niż to remontowane. 
Bieganina po sklepach budowlanych doprowadza mnie do szaleństwa, a poza tym czas w nich spędzony niestety powoduje, że na robótki już kompletnie nie mam czasu ani siły. Niemniej coś tam się tworzy, ale i tak jest tego zdecydowanie mniej niż zwykle. Co za tym idzie, jest mnie mniej na blogu. Mam nadzieję, że szybko się to wariactwo skończy i znów wrócę do dziubania :) Mocno podnosi mnie na duchu fakt, że w nowym miejscu będę miała swój warsztacik !!! 
I to jest warte wszystkich męczarni budowlano-kafelkowo-panelowo-meblowych ;)

7 komentarzy:

 1. Powodzenia w pracach budowlanych :) Ja też nie lubię bałaganu w czasie remontu, za to wtedy mogę kombinować i wymyślać z wystrojem, co bardzo denerwuje mojego małżyka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Remonty bardzo eksploatują, pod każdym względem. U mnie sezon jeszcze się nie zaczął, ale już mam kupioną tapetę i część materiałów. Będę się męczyć na wiosnę. Ale też w imię własnego kątka do dziubania. Przez trudy do gwiazd! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe mój remont to niekończąca się opowieść :) Też ciągle myślę o moim kąciku, ale do niego jeszcze lata świetlne ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia zatem! Sama marzę o własnym kącie do pracy handmade :) Ale póki co nie ma na to najmniejszej nawet możliwości :( Ale może kiedyś? Kto wie :) Trzymaj się cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Już nie mogę doczekać się Twojego warsztatu:)oczywiście ponownie oferuję pomoc przy przeprowadzce:)
  Em

  OdpowiedzUsuń
 6. Remont to mało przyjemna rzecz ale pamietaj jaka nagroda na Ciebie czeka!!! Twój Własny Warsztat !!! Warto, no nie ??? (nie zapomnij się pochwalić :))

  OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz ogrzewa moje rękodzielnicze serduszko :-) Dziękuję !

You might also like: