poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Pomóżcie!

Kilka dni temu przez przypadek dowiedziałam się o fundacji "Młodzi Młodym - pamięci Mikołaja Sobkowskiego." Powstała z inicjatywy młodych ludzi, koleżanek i kolegów Mikołaja - chcieli wspierac finansowo jego walkę z chorobą. Niestety Mikołaj odszedł w maju tego roku. Po jego śmierci młodzież wraz z rodzicami postanowiła działac dalej, aby zebrane w ten sposób środki przekazac na hospicjum, które opiekowało się chłopcem. Obecnie pod opieką hospicjum znajdują się także inne dzieci.

Więcej na ten temat można się dowiedziec tutaj.

Może ktoś z Was zechce się przyłaczyc i podarowac dla fundacji małą cząsteczkę swojego talentu ukrytego w sprawnych dłoniach? Robicie takie piękne rzeczy ! Każda z nich może polepszyc życie dzieci w hospicjum, kiedy zostanie zamieniona na pieniążki na kiermaszu.

Na pewno Agnieszka z Fabryki Klimatów odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Ode mnie do Agnieszki, a docelowo do rodziców Mikołaja już pojechał królik:
 Wierzę, że znajdzie się wiele osób chętnych do podarowania chociaż jednej wykonanej przez Was pracy na potrzeby fundacji. Wszystkie prace razem mogą zdziałac wiele dobrego.
Pomożecie?

5 komentarzy:

 1. Bardzo dobry pomysł :) Jestem za :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak tylko znajdę wolną chwilę to też coś wykombinuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ilonko, dziękuje !!!
  Panna Króliczanka dotarła cała i zdrowa ;) :)
  Ewa już zapowiedziała, że będzie o nią walczyła jak lwica na aukcji !!! :)

  Dziękuję bardzo, bardzo mocno w imieniu fundacji "Młodzi Młodym - pamięci Mikołaja Sobkowskiego" i swoim !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Ilono. Dziękuję za miłe słowa w liście, który przekazała nam (mnie i mamie Mikołaja - współteorzących MŁODYCH) Agnieszka z Fabryki Klimatów. Mimo Pani zaproszenia do konkursu na stronie i tak nie poddam się w walce aukcyjnej o Ślicznotkę, którą Pani podarowała na rzecz Hospicjum PROMYCZEK:) Piękne DZIĘKUJĘ za wszystko w imieniu MŁODYCH. Pozdrawiam serdecznie. Ewa

  OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz ogrzewa moje rękodzielnicze serduszko :-) Dziękuję !

You might also like: